esmaspäev, 18. aprill 2016

Ühistu esimees koostas kirja ka minu kohta ning info ühistu kohta.
Viitan punktidel, mis ei vasta tõele:
3. Pole olnud tarvidust suhelda. Polnud kokkupuudet. Aga nagu näha, kui soovin suhelda, on midagi karta.
5. Ustele asetasin vastavad teated tunnistajaga 22:15. Ühelegi uksele ei koputanud. Hommikul informeeris mind majaelanik, et paks mees kes sõidab punase Ford Mondeoga kisub neid ustelt maha.
6. Elektrikilpe käisin kontrollimas päevasel ajal. Seda nägi ka sisekoristaja. Ja seejärel helistasin ka  KÜ esimehele.
10. Ühistuga seotud küsimustes pole mulle vastatud piisaval määral. Kui aega, lisan tõendid.
12-13. Prussakatega probleem on suuremas osas korterites.
14. Pole soovinud korruse kohest remonti. Tundsin huvi mis toimub, miks pole infot. Kolmanda korruse remonditud korruse lampidel pole katteidki. Millise raha eest ja kust on need ostetud? See info peak solema avalik. Küsige temalt julgelt.
15. Mobiilile ei vasta, olen saatnud sõnumeid. Smsidele ja e-mailidele pole vastanud.
16. Telefonis öeldi, et palka saavad juhatuse liikmed ja kaks koristajat- siseruumide ja välis koristaja.
20-21. Selle kohta küsisin infot ja nagu heliklipist kuulda, ta mulle seda ei jaga. Nii nagu ei jaga infot ka muude kulude kohta. Kuulake ka kes te talle olete.

23. Nagu siin videos näha ja helis kuulda, on teil õigus käia ja vaadata igal korrusel avalikke ühistule kuuluvaid süsteeme. KÜ kuulub korteriomanikele. Kui teid takistatakse- kutsuge politsei. Vajadusel kirjutage politseile takistamise kohta avaldus.
Lisan, et kaitsmed on vahetatud minu mäletamist mööda kahes- või kolmes kaitsmekapis.
24. Paar aastat tagasi vahetas minu ülemine naaber- 4 korrus ise radikaid ning kõik see vesi tuli kaela nii 3ndale kui ka teisele korrusele. Tulin vaatama, helistasin Reinule: veevärk keerati lahti, kuigil ühel koretriomanikul (424) oli radika vahetus pooleli. Kuidas siis tema võis ise vahetada?
30. Tundke huvi kes on raamatupidaja. See ei saa ega tohi olla juhatuse esimehe elukaaslane, abikaasa jne. Kui see on nii, siis rikutakse seadust.

Millise ruutmeetri pealt tasumine toimub? Majaalune maa (1978 rm), korterite üldpind (1680 rm) või üldkasutatav pind (468,8)? Pole täpsustust.

Lisaks: peab olema revisjonikomisjon, kes saab kontrollida ühistu tegevuse õiguslikkust. Meil seda pole.
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar